Centrum služeb pro turisty a cyklisty ve Štěnkově

Od ledna 2014 jsme pro Vás otevřeli  nové centrum služeb pro turisty a cyklisty. 

 

Centrum jsme vybudovali za účelem rozšíření poskytovaných služeb pro cyklisty a turisty. Nově nabízíme např. půjčovnou kol, elektrokol a loděk. Také jsme zřídili službu informačního centra pro cyklisty a turisty s turistickým odpočívadlem. Pro případné zájemce je k dispozici i povoz tažený koněm, kterým bude možné vyjíždět do okolí po atraktivitách turistického ruchu v okolí Štěnkova a Třebechovic pod Orebem (Podorlický skanzen Krňovice, Poorlická naučná stezka, Muzeum betlémů v Třebechovicích, koupaliště Týniště nad Orlicí, koupaliště Stříbrný rybník, zámek Častolovice, apod.).

 

Ceník půjčovného a přehled vybavení, které je k dispozici návštěvníkům:

Vybavení

Dospělí Děti
Horské/trek. kolo 300,-- /os./2-8 hod 150,--/os./den
Elektrokolo 500,-- /os./2-8 hod není k disp.
Kanoe, včetně vesel a vest 600,-- /den doprava do Týniště 200,- Kč.
    - -
   

                                                     

 

* ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH

** za zapůjčení vybavení se vybírá vratná se záloha Kč 500,--, ochranné prvky (helmy, vesty, atp.) a příslušenství kol je k zapůjčení zdarma 

 

 

 

 

Centrum služeb pro turisty a cyklisty ve Štěnkově a jeho vybavení bylo pořízeno za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

 

Další informace o projektu "Centrum služeb pro turisty a cyklisty ve Štěnkově" naleznete také zde: https://www.mavoshk.cz/centrumsluzeb.aspx

 

Tento projekt byl zrealizován s pomocí Ministerstva pro místní rozvoj ČR z Národního programu podpory cestovního ruchu pro rok 2013, v rámci schváleného podprogramu “Cestování dostupné všem”.